Šķēršļu taka pie Staļģenes vidusskolas

Ar Erasmus + projekta “Slow down education in the nature” finansējumu laukumā  pretim Staļģenes vidusskolai tika izveidota šķēršļu taka. Taka gatavota no akācijas koka konstrukcijām un paredzēta aktīvai  brīvā laika pavadīšanai.

Lasīt vairāk
Matemātikas skolotāju vizīte mūsu skolā

14. oktobrī mūsus skolā viesojās Eramsus +  projekta  “MathemaTIKs for Primary School Teachers” (Matemātika pamatskolas skolotājiem)  projekta dalībnieki no  Polijas un  Spānijas.Vizītes mērķis bija iepazīties ar  skolu, tās mācību telpām, kā arī  mācību procesu un novatoriskām  matemātikas mācīšanas metodēm (kompetenču pieejas īstenošana, mācīšanās dabā/ āra klases, netradicionālu mācību metožu izmantošana utt.).

“Vasaras nometne”  augusta izskaņā

“Vasaras nometne” augusta izskaņā

Vasaras  izskaņā no 19. – 23. augustam Staļģenes vidusskolā notika Erasmus + projekta “Slow down education in the nature” nometne. Piecas dienas kopā pavadīja 5 skolēni  un viņus pavadošie skolotāji no katras dalībvalsts- Latvijas, Igaunijas, Rumānijas un  Ziemeļmaķedonijas .

Lasīt vairāk
Virtuālā ekskursija Jelgavas koģenerācijas uzņēmumā “Fortuma”

Erasmus + projekta ietvaros 6.-9. klašu skolēniem bija  iespēja doties virtuālā ekskursijā uz Fortum biomasas koģenerācijas staciju Jelgavā, kas  ir pirmā lielas jaudas biomasas koģenerācijas stacija Latvijā.

Klašu mājsēdes maratons

Sestdiena 8. maijs bija oficiāla darba diena.  Šobrīd skolā aktuāls ir projekts par nesteidzīgu izglītību dabā, vairāk laika pavadot laukā bez viedierīcēm. Gluži bez ierīcēm mēs neiztikām, bet 6.-9. klašu skolēniem  šajā dienā mācības noritēja neierastā veidā – notika klašu mājsēdes maratons.

Virtuālā tikšanās Igaunijā

Šī brīža apstākļi visā pasaulē liedz realizēt projektus tādā veidā un apmērā, kā tie tika plānoti pirms pandēmijas laikā. Mēs neesam izņēmums- plānotā vizīte Igaunijā klātienē bija jāpārceļ uz virtuālo pasauli- Microsoft Teams un Zoom platatformu.

Noslēdzies projekta logo konkurss

Noslēdzoties balsošanai par piemērotāko  logo šim projektam,  ir izvēlēts  Ziemeļmaķedonijas skolēna zīmētais logo.  Šis logo 12 darbu konkurencē ieguva visvairāk balsis.

Traversa kāpšanas siena Staļģenes vidusskolā

Erasmus+ projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” ietvaros skolas sporta zālē uzstādīta kāpšanas siena.

Noslēdzies 1. posms projekta logo konkursam

Pirms divām nedēļām tika atkāts logo konkurss projektam”Nesteidzīga izglītība dabā”.  Vērtēšanai tika iesniegti  22 darbi 6.-9. klašu skolēnu izpildījumā. Balsot iespēja bija visiem- gan skolēniem, gan skolotājiem, gan vecākiem, gan citiem interesentiem. Kopā saņēmām 331 balsojumu.

Lasīt vairāk
Projekta “Nesteidzīga izglītība dabā” logo konkurss

Kamēr aiz loga ziema rāda savu raksturu un kamēr vīruss neļauj mums tikties un kopā mācīties, Staļģenes vidusskolas 6. – 9. klašu skolēni radoši darbojās- zīmēja un veidoja projekta logo.

Lasīt vairāk
Uzsākts darbs pie projekta “Nesteidzīga izglītība dabā”

Staļģenes vidusskolā kopš novembra ir uzsākta aktīva darbība Erasmus+  projekta “Nesteidzīga izglītība dabā”realizācijai

Lasīt vairāk