Staļģenes vidusskolas pašpārvalde

Šogad pašpārvaldē sapulcējās kupls skaits skolēnu – vairāk nekā 15! Protams, laika gaitā skaits samazinājās dažādu ārējo faktoru dēļ (mācības, sporta treniņi u. c.), bet mēs tik un tā turējāmies salīdzinoši kuplā skaitā. Mums tas bija liels bonuss, jo vairāk cilvēku = vairāk viedokļu un ideju.

Pašpārvalde izvirzīja vairākus mērķus. Mans mērķis bija ieklausīties aktīvākajos Staļģenes vidusskolas skolēnos, tādēļ pašpārvaldes dalībnieki grupās izveidoja sarakstus ar pasākumiem, kurus skolā vēlētos realizēt. Kad šos sarakstus izvērtējām, sapratām, ka gandrīz viss no tā ir iespējams. Šī iemesla dēļ, skolā notika diena bez mugursomām, joku pasts, pidžamu diena, Halovīna kartiņu konkurss, Valentīna dienas aktivitātes, Ziemassvētku cepuru diena. Protams, nevar nepieminēt Ziemassvētku pasākumu, kura ietvaros mēs atradām pašu Ziemassvētku vecīti un kārtīgi izdejojāmies. Jāteic gan, ka ne visu no iecerētā mums izdevās paveikt, bet es ticu, ka nākamo gadu pašpārvaldēm tas izdosies!

Strādājot kopā ar pārējiem pašpārvaldes dalībniekiem, man bija iespēja redzēt cilvēku patieso dabu. Sēžu laikā es novēroju, ka pat cilvēki, kas ikdienā mēdz būt ’’klusie’’, ir ļoti droši un labprāt pauž savu viedokli. Pašpārvaldes darbā es novēroju, ka dalībnieki sāka kļūt drošāki, atvērtāki un uzņēmīgāki. Vienkārši sakot, mēs visi augām. Jā, katrs savā jomā, bet mēs virzījāmies augšup.

Atskatoties uz šogad paveikto, es, nē, mēs varam lepoties. Mēs tik tiešām esam paveikuši daudz. Mēs, skolēnu pašpārvalde, esam radījuši daudz pozitīvu emociju un smaidu. Esmu sapratis, ka pašpārvalde spēj mainīt cilvēkus, tādēļ tu, jā, tu, ja vēl neesi skolēnu pašpārvaldē, bet jūti, ka tevī ir degsme darīt-pievienojies, tu to nenožēlosi! Un lieliskā 2022./23. gada pašpārvalde, paldies par ieguldīto darbu, pozitīvajām emocijām un visu pārējo. Es ceru, ka jūs turpināsiet šo ceļu ar tādu pat degsmi, kādu izrādījāt šogad. PALDIES????

 

Staļģenes vidusskolas 2022./23. gada pašpārvaldes prezidents,

Roberts Celmiņš