Eiropas savienības stunda

Šis gads  ir bagāts ar vairākiem svarīgiem notikumiem saistībā ar Latvijas dalību Eiropas Savienībā- 25.maijā Eiropas Parlamenta vēlēšanas,15 gadi kopš Latvijas valsts ir ES sastāvā, 5 gadi kopš ikdienā norēķināmies ar eiro.

Trešdien,24.aprīlī, pie mums skolā viesojās Valsts Policijas priekšnieka vietniece, Galvenās administratīvās pārvaldes priekšniece Renāte Fila-Roķe. Lektore pārstāvēja klubu ‘’Mājas”, kas sadarbībā ar Eiropas māju organizē pasākumu ‘’Atpakaļ uz skolu”, lai jauniešiem stāstītu par ieguvumiem un izaicinājumiem Latvijai esot Eiropas Savienībā.

 

Pasākumā sveicam mūsu skolas ekspertus, t.i., uzvarētājus klašu un individuālajā konkursā ‘’Latvijai ES-15 “ Rasu Šmidri, Kasparu Drozdovski, Anastasiju Skvorceviču, savukārt erudītākās klases izrādījas 6.a un 8.b.

 

Interesants audzināšanas stundas turpinājums izvērtās 7.a un 8.b klasēm,j o R.Fila –Roķe jau kā policijas pulkvede, profesionāle runāja par situāciju Latvijā un mūsu Zemgales reģionā jauniešu noziedzības ziņā, par jauniešu un viņu vecāku atbildību.

Paldies par sadarbību pasākuma organizēšanā karjeras izglītības speciālistei Lāsmai Ivanovai!

 

                                                         Klašu audzinātāju MK vadītāja Silvija Saleniece