Atvērto durvju diena Salgales MMS

2023.gada 18.aprīlī Salgales mūzikas un mākslas skolas direktore Anda Silgaile aicināja pie sevis ciemos uz atvērto durvju dienu visus interesentus, bet īpaši- Staļģenes vidusskolas pirmsskolas skolēnus no 5-gadīgo un 6-gadīgo grupām, 1.klašu skolēnus.

Vispirms ciemiņi tika sagaidīti mākslas nodarbību telpās, kurs skolotāja Ilze Šuca pastāstīja par jauno mākslinieku darbiem un parādīja tos.

Tālāk sekoja ekskursija mūzikas nodarbību telpās, kur Salgales MMS direktore Anda Silgaile parādīja mācību kabinetus, mūzikas instrumentus, pastāstīja par jauno mūziķu nodarbībām. Īpašu prieku bērniem sagādāja iespēja izmēģināt dažus mūzikas instrumentus- kā tie skan.

Noslēgumā- lielisks Salgales MMS jauno mūziķu koncerts, papildināts ar izglītojošu direktores stāstījumu par katru no mūzikas instrumentiem un skaņdarbiem.

Liels paldies par šo jauko iespēju!

 

Lelde Jēkabsone, Staļģenes vidusskolas direktora vietniece izglītības jomā