Karjeras nedēļa

14.-18.oktobrī norit Karjeras nedēļa, kad skolēniem tiek piedāvāti dažādi pasākumi, lai rosinātu domāt par darba iespējām.

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

“Gudrs vēl gudrāks” 6.klasēm

19.septembrī 6.klases skolēni turēja īkšķus un līdzi juta savam klasesbiedram Emīlam Rozem, jo viņš bija izvēlēts dalībai TV spēlē “’Gudrs vēl gudrāks”.

Skolotāju diena 2019!

Staļģenes vidusskolā 2019.gada Skolotāju diena noritēja citādāk nekā citus gadus. Pirmkārt- uz visu kabinetu durvīm bija piestiprināti gaumīgi veidoti apsveikumi.

Senioru dienā sveicam sociālās mājas iemītniekus!

Par godu Senioru dienai Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece organizēja koncertu Jaunsvirlaukas pagasta sociālajā mājā “Zariņi”.

Ekskursija Siguldā!

25.septembrī 6.un 7.klase brauca ekskursijā uz Siguldu. Savus spēkus un varēšanu, bailes un grūtību pārvarēšanu tie pierādīja "Meža kaķa" trasē. Apskatīja Siguldu  no panorāmas rata, kā arī paviesojās eksotisko Taureņu mājā.

Uz Siguldu!

Lapas gan vēl nekrāsojas, bet Siguldā allaž ir skaisti. Saulainā 24.septembra dienā 8a.klase devās uz Siguldu, lai Tarzāna trasē pārvarētu nedrošību un piedzīvotu savus personīgos mazos uzvaras brīžus. Visi atzina, ka tā bija ļoti jauki un jautri pavadīta diena. Arī krāsainie  taureņu mājas iemītnieki iepriecināja.

Mācību ekskursija uz Rīgu.

Izglītojošā ekskursijā, kura notika šī gada 18.septembrī piedalījās 3. un 4.klases skolēni. Pirmo apmeklējām Eiropas Savienības māju.

1.vieta futbolā Jelgavas novadā!

Šī gada 17.septembrī, Jelgavas novada 53. skolēnu sporta spēlēs, mūsu skolas zēni, C grupā futbolā, ieguva augstāko godalgu, 1.vietu.

Ražas svētku tirgus

Sestdien - 28. septembrī pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts” jau septīto gadu notiks Ražas svētku tirgus, ko organizē Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar uzņēmumu SIA “Viesu Līči”.

E klases iespējas vecākiem

E-klase izstrādājuši informatīvu materiālu, kas palīdzēs klases audzinātājiem, skolēniem un vecākiem efektīvāk izmantot E-klasi.

Pirmsskolas un sākumskolas sporta diena!

2019.gada 13.septembrī, Staļģenes skolas dzimšanas dienā notika pirmsskolas un sākumskolas sporta diena. Liels paldies par tās lielisko organizēšanu sporta skolotājai Edītei Čakšai!

Spēka aplis audzināšanas stundā

Latvijas Simtgades gadā Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāji savās audzināšanas stundās un ārpusklases aktivitātēs īpašu vērību veltīja latvju spēka zīmēm.

Rudens velšu izstāde- par godu “Baltijas ceļa” 30 gadadienai!

No 2019.gada 9.septembra Staļģenes vidusskolas pagalmu rotā dārzeņu, augļu un ziedu izstāde, kas veltīta “Baltijas ceļa” 30 gadadienai.

Zinību diena 2019 Staļģenes vidusskolā

2019.gada 2.septembrī Staļģenes vidusskolā pulcējās skolēni, viņu vecāki un skolotāji, lai kopīgi svinētu Zinību dienu.

Tiekamies Zinību dienā 2.septembrī!

8.30 –pulcēšanās klasēs   9.00 - svinīgais pasākums sporta zālē   10.00 -klases stunda un fotografēšanās   Autobusi uz mājām 12.30   Lai mums visiem daudz skaistu brīžu šajā mācību gadā!   Skolas administrācija

Noslēgušās projekta “SAIMNIEKOJAM SAVĀ ZEMĒ” aktivitātes

Cilvēka dzīves kvalitāti būtiski ietekmē viņa spēja un prasme līdzdarboties apkārt notiekošajos procesos, pārliecinošs savu individuālo resursu un zināšanu pielietojums, kā arī vēlme pastāvīgi attīstīt dzīves gaitā iegūtas prasmes un iemaņas.

Stipendija par godu Latvijas simtgadei

Latvijas valsts simtgadi atzīmējot, Finanšu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju īsteno līdz šim nozīmīgāko projektu “Simtgades loterija”, kurš atbalsta Latvijas izcilākos vidējās izglītības iestāžu absolventus. Par izciliem sasniegumiem 2018./2019.mācību gadā šo stipendiju 500 eiro apmērā saņēma arī Staļģenes vidusskolas absolvents Vladimirs Kaļmuks.