Erasmus+

Erasmus + projekta “Ilgtspējīgas izglītības piedāvājuma izveide saskaņā ar vidi un kultūras mantojumu Staļģenes skolā”  darbu skate

Erasmus + projekta “Ilgtspējīgas izglītības piedāvājuma izveide saskaņā ar vidi un kultūras mantojumu Staļģenes skolā” darbu skate

23. janvārī daļa 7. - 9. klašu  skolēnu bija priecīgi satraukti, jo notika projektu darbu skate, pēc kuras rezultātiem tika noteikti tie skolēni, kuri piedalīsies šī projekta mobilitātēs  jeb pieredzes apmaiņas braucienos uz Portugāli, Rumāniju un Igauniju.

Lasīt vairāk
Skolēnu aktivitātes projekta “Ilgtspējīgas izglītības piedāvājuma izveide saskaņā ar vidi un kultūras mantojumu Staļģenes skolā” ietvaros.

Reizē ar jauno mācību gadu, skola ir uzsākusi dalību Erasmus + projektā, lai veicinātu jauniešu aktīvu iesaisti radošu, inovatīvu un ilgtspējīgu risinājumu meklēšanā un realizēšanā par veselīga dzīvesveida popularizēšanu,  skolas un pagasta vides attīstībai un skolas piedāvājuma dažādošanai.

Projekts Erasmus++ Staļģenes pamatskolā

Projekta nosaukums:  “Ilgtspējīgas izglītības piedāvājuma izveide saskaņā ar vidi un kultūras mantojumu Staļģenes skolā” Projekta nr. 2023-1-LV01-KA122-SCH-000129442 Īstenošanas laiks: 01.08.2023. – 31.12.2024.