LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Sveicam Latviju dzimšanas dienā!

Ir tāda zeme, kur stārķi ligzdas vij,
Ir tāda zeme, kur kalni lejas min.
Zeme, kur lini ziliem ziediem zied,
Kur mans ceļš mājup iet. /I.Priede/ Sveicam visus Latvijas svētkos! Lai mūsu gudrība, uzņēmība un darbi ikdienā vairo labo mūsu valstī!

Veselīgs uzturs

Staļģenes vidusskolā 2020.gada 12.novembrī 4.klases skolēni ar lielu interesi piedalījās nodarbībās par veselīgu uzturu, Jelgavas novada projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” ietvaros.

Karjeras nedēļas darbi 2.klasē

Vakar, 12.novembrī 2.klases skolēni saņēma diplomus un nelielas saldas balviņas (cepumus) par dalību Karjeras nedēļā. Bija jāzīmē par tēmu "Mana ģimene prot..."; "Mans tētis prot..." vai "Mana mamma prot...". Fotogrāfijās- 2.klases skolēni ar diplomiem un viņu darbiņi. Liels paldies par pasākuma organizēšanu, diplomu un balvu sagādāšanu karjeras izglītības speciālistei Lāsmai Ivanovai.

ATTĀLINĀTĀ apmācība 7.-9.kl. līdz 6.decembrim

RĪKOJUMS Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagastā 2020.gada 9. novembrī Nr. STV/1-9/20/47 Par attālinātās apmācības organizēšanas kārtību

Lasīt vairāk
Staļģenes vidusskolas 1.-4. klašu skolēni piedalās SIA “P.N.R.”- virtuālais planetārijs nodarbībā “ ES saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu”

Mūsu skolas 1.- 4.klašu skolēniem 14.oktobrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja klātienē piedalīties SIA “P.N.R.”- virtuālais planetārijs nodarbībā “ES saprotu literāro daiļdarbu caur mākslu.”

Ekskursija Nacionālajā Salaspils botāniskajā dārzā

30.septembrī 3.klase devās ekskursijā uz Salaspils Nacionālo botānisko dārzu. Apmeklēja nodarbību   “Apbrīnojamās sēklas”. Šajā nodarbībā iepazinās  ar sēklu daudzveidību, bioloģisko un saimniecisko nozīmi.

Sadarbības partneti