2023. gada 7. decembris        Dzirkstīte, Anta, Antonija   Dzimšanas dienas svin: ADRIANS NASTEVIČS, KRISTĪNE AVINA, TATJANA RATNIECE

LĪDZ SKOLAS 102 GADU JUBILEJAI

Ekskursija tumsā-Neredzamā  pasaule

Ekskursija tumsā-Neredzamā pasaule

Izmantojām projekta “Skolas soma” piedāvāto iespēju un apmeklējām ļoti neparastu pasākumu- Ekskursiju tumsā. Tā ir nebijusi iespēja– iejusties neredzīga cilvēka ādā un izmantot nevis redzi, bet gan citas maņas- dzirdi, tausti un ožu. Visu pasākuma laiku mūs pavadīja neredzīgi cilvēki, kuri mūs iedrošināja, vadīja par izstādes zālēm.

Sniegotā ekskursija

30.novembrī 8.klases skolēni devās mācību ekskursijā iepazīt Pirmā pasaules kara vēsturi Latvijas Kara muzeja filiālē “Ziemassvētku kauju muzejs”, kas  atrodas Jelgavas novada Valgundes pagasta “Mangaļu” mājās un Eduarda Pāvula memoriālo izstādi  KIC “Vietvalži” Spuņciemā.

Koncerts- Latvijas dzimšanas dienai!

2023.gada 17.novembrī Staļģenes pamatskolas sporta zālē notika svinīgais koncerts, veltīts Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai. Tajā piedalījās 1.-9.klašu skolēni, viņu vecāki, skolotāji, skolas darbinieki. Liels paldies par ieguldīto organizatorisko darbu skolas ārpusklases darba organizatorei Silvijai Saleniecei. Paldies par skaņu un gaismu operatora darbu Gaitim Loginam.

JAUNAIS ATSKAITES PUNKTS PILSONISKAJĀ IZGLĪTĪBĀ

2023.gada 28.novembrī Latvijas Universitātes lielajā aulā tika paziņoti starptautiskā pilsoniskās izglītības pētījuma IEA  ICCS 2022 pirmie starptautiskie un Latvijas rezultāti.

Fotoizstāde

Lai izceltu un godinātu tēva lomu bērnu audzināšanā un nozīmi ģimenē, ik gadu septembra otrajā svētdienā tiek atzīmēta Tēvu diena.

Fotoizstāde  Latvijai

Fotoizstāde Latvijai

Kas ir tā zeme, kuru labi zinām?
Kur plaši lauki, meži, debess zila, zila!
Kur ģimene un visi labie draugi!
Tā mūsu Latvija, ko visi ļoti mīlam!
(Vineta Vītola)