LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Karjeras nedēļa

14.-18.oktobrī norit Karjeras nedēļa, kad skolēniem tiek piedāvāti dažādi pasākumi, lai rosinātu domāt par darba iespējām.

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau vienpadsmito gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” no 7. līdz 13.oktobrim, kad pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums.

“Gudrs vēl gudrāks” 6.klasēm

19.septembrī 6.klases skolēni turēja īkšķus un līdzi juta savam klasesbiedram Emīlam Rozem, jo viņš bija izvēlēts dalībai TV spēlē “’Gudrs vēl gudrāks”.

Skolotāju diena 2019!

Staļģenes vidusskolā 2019.gada Skolotāju diena noritēja citādāk nekā citus gadus. Pirmkārt- uz visu kabinetu durvīm bija piestiprināti gaumīgi veidoti apsveikumi.

Ceļojums skaņu pasaulē

30.septembrī Skolas somas ietvaros pie mums viesojās profesors Ventis Zilberts, operdziedātāja Evija Pehlaka un muzikoloģe Auriga Jermaka. Visiem 1.-9.klases skolēniem bija lieliska iespēja dzirdēt un pieredzēt solodziedājumus balsij un klavierēm: romantiskas noskaņas franču komponistu Ž.Masnē, Š.Guno, Ž.Bizē, itāļu komponistu Dž.Pučīni, I.Katalāni ārijās, kā arī latviešu tautas dziesmās un latviešu komponistu kamermūzikas opusos.

Senioru dienā sveicam sociālās mājas iemītniekus!

Par godu Senioru dienai Jelgavas novada klašu audzinātāju MA vadītāja, Staļģenes vidusskolas klašu audzinātāju MK vadītāja, ārpusklases darba organizatore Silvija Saleniece organizēja koncertu Jaunsvirlaukas pagasta sociālajā mājā “Zariņi”.

Sadarbības partneti