Līdz skolas salidojumam

Pēdējais zvans 2024

2024.gada 17.maijā Staļģenes pamatskolā izskanēja pēdējais zvans 23 devītklasniekiem. Par tā organizēšanu bija parūpējusies 8.klase un tās audzinātāja Vita Klausa. Šogad tēma bija “Pasaulē pelnošākās profesijas”, lai dotu ierosmi profesijas izvēlei nākamajiem absolventiem.

Saulaini sveicieni māmiņām un vecmāmiņām Mātes dienā!

Tu mīļā, mīļā māmiņa,
Par visu vairāk mīlu tevi -
Man balta dzīves taciņa:
Tu savu sirsniņu man devi. J. Rainis

Baltā galdauta svētki

3.maijā klājām baltu galdautu un svinējām - brīvību un kopā būšanu! Katra klase kopā ar audzinātājām izgājām 7 darbnīcas, kurās tinām saulītes, lai uzplaukst Gaismas koks, kopā ar folkloras kopu “Liepāre” dziedājām spēka dziesmu un iemācījāmies rotaļu, veidojām katrs Auseklīti un domājām par savu atbildību savā Latvijā.

Brīvība, tradīcijas, kopā būšana

SVINAM BALTĀ GALDAUTA SVĒTKUS!                    Sākums 3. maijā .8:30

"Prāta un emociju turbulence

4.aprīlī Latvijas skolas somas pasākumā "Prāta un emociju turbulence" viesojās improvizatores Elīna Geida un Anete Bendika. Demonstrējot improvizācijas etīdes, risinājās sarunas par sajūtu pasauli, tika aicināts atpazīt emocijas.

Dabaszinību nodarbība Tērvetē!

2024.gada 15.aprīlī 2.b klase devās pavasara ekskursijā uz Tērvetes dabas parku. Paldies Jaunsvirlaukas pagasta pārvaldei par transporta nodrošināšanu, šoferītim Andrim Agarelovam par vešanu un kārtības nodrošināšanu autobusā, 2.b klases skolēna Linarda Savicka mammai par palīdzību ekskursijas laikā, kā arī liels, liels paldies visiem 2.b klases skolēnu vecākiem par šo lielisko iespēju un ieejas biļešu nodrošināšanu bērniem.