LĪDZ SKOLAS 100 GADU JUBILEJAI

Ziedu, augļu un dārzeņu izstāde 2020

2020.gada 7. un 8.septembrī Staļģenes vidusskolas priekšā- zālājā tapa 2020.gada ziedu, augļu un dārzeņu izstāde.

Zinību diena 2020

Ar lielu atkalredzēšanās prieku un, protams- ievērojot visus piesardzības pasākumus, Staļģenes vidusskolā 2020.gada 1.septembrī Zinību dienā pulcējās skolēni un skolotāji. Arī vecākiem no skolas sporta zāles tribīnēm bija iespēja vērot svinīgo pasākumu.

Jelgavas novada skolotāju konference- Staļģenē!

2020.gada 25.augustā notika Jelgavas novada skolotāju konference. Tajā pulcējās visu novada skolu pedagogi, lai metodiskajās apvienībās spriestu par jaunā mācību gada sākuma aktualitātēm, tai skaitā- pamatizglītības un vidējās izglītības standartu pakāpenisku ieviešanu.

Par Zinības dienas organizēšanu 2020./2021. mācību gadā

1.septembris Staļģenes vidusskolā

Pirtsziņu mācību gada noslēgums!

Šo pirmdien Jūrkalnē notika pirtsziņu grupas 2019./2020. mācību gada noslēgums ar filmēšanos TV NET raidījumā.

Eseju konkursa godalga Janai Apaļajai!

Pirms 100 gadiem 1.maijā uz pirmo  sēdi sanāca  Satversmes sapulce ,kas par savu galveno uzdevumu izvirzīja pirmās jaunās Latvijas valsts pamatlikumu uzrakstīšanu un  pieņemšanu.

Sadarbības partneti